Career - Aircraft Maintenance and Repair Services - Aviation MRO | FL Technics
Home Site map Contacts RSS
Part of
Aircraft Maintenance and Repair Services -  Aviation MRO | FL Technics > Career > Accountant

Accountant

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Atsargų apskaita: pirkimo dokumentų apskaita, atsargų nurašymas, perkainavimas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Atsargų likučių kontrolė ir analizė;
  • Projektų apskaita;
  • Kitos tiesioginio vadovo užduotys.

Reikalavimai:

  • Buhalterinės apskaitos arba finansinis išsilavinimas;
  • 3 metų patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (labai geri darbo su MS Excel įgūdžiai);
  • Analitinis mąstymas bei greita orientacija;
  • Atidumas detalėms bei gebėjimas greitai spręsti problemas;
  • Noras mokytis ir tobulėti finansų srityje;
  • Atsakingumas.
Naudingi įgūdžiai:
  • Rusų arba anglų kalbų žinios;
  • Gebėjimas adaptuotis besikeičiančioje aplinkoje ir dirbti komandoje;
  • Darbo patirtis apskaitos programa Navision.

Mes jums siūlome:

  • Darbą gilias tradicijas turinčioje įmonėje;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes.

All fields are required
I have read and accepted the rules.
AOG

E-mail: aog@fltechnics.com

Phone: +370 5 277 0011

AOG
SEARCH FOR PARTS

FL Technics has implemented a project funded by European Regional Development Fund (ERDF)