Home Site map Contacts RSS
Part of
Aircraft Maintenance and Repair Services -  Aviation MRO | FL Technics > Career > Klientų aptarnavimo vadybininkas/ė

Klientų aptarnavimo vadybininkas/ė

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Sėkmingas darbas su klientais, jų darbinių bei laisvalaikio poreikių užtikrinimas;
  • Orlaivių atvykimo/išvykimo procesų koordinavimas;
  • Komunikacija su klientais dėl įprastinių veiklų angare;
  • Sklandus klientų darbinės veiklos užtikrinimas angare;
  • Naujų paslaugų kūrimas ir pardavimai;
  • Papildomų paslaugų klientams pardavimas;
  • Pramoginės programos klientams organizavimas;
  • Kitos veiklos, susijusios su klientų aptarnavimu.
Reikalavimai
  • Pardavimų ir/arba klientų aptarnavimo patirtis ir įgūdžiai;
  • Stiprūs reprezentaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Puikūs šnekamosios ir rašytinės anglų bei rusų kalbos įgūdžiai;
  • Geri laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Komunikabilumas bei puikūs komandinio darbo įgūdžiai;
  • Galimybė lanksčiai planuoti savo darbo laiką.

Mes jums siūlome

  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
  • Visas socialines garantijas.

All fields are required
I have read and accepted the rules.
AOG

E-mail: aog@fltechnics.com

Phone: +370 5 277 0011

AOG
SEARCH FOR PARTS

FL Technics has implemented a project funded by European Regional Development Fund (ERDF)