Home Site map Contacts RSS
Part of
Aircraft Maintenance and Repair Services -  Aviation MRO | FL Technics > Career > Tool Engineer

Tool Engineer

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Įrangos/įrankių apskaita, techninė priežiūra, atsargų užsakymas, linijinių stočių įrangos kontrolė, paruošimas naudojimui, patikra
  • Metrologinės įrangos apskaita, techninė priežiūra, atsargų užsakymas, linijinių stočių įrangos kontrolė, paruošimas naudojimui.
  • Naujos įrangos parinkimas, užsakymas ir įsigyjimas
  • Naudojamas įrangos/įrankių duomenų bazių sudarymas.
  • Naudojamų transporto priemonių priežiūra ir kontrolė

Reikalavimai:

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Gebėjimas dirbti su apskaitos programomis, naudojamomis kompanijos viduje;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų, lietuvių ir rusų kalbų žinios;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė važinėti į komandiruotes;
  • Sandėlininko darbo patirtis būtu privalumas

Mes jums siūlome:

  • Patirtį tarptautinėje aviacijos kompanijoje;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir gerą atmosferą darbe.

All fields are required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
AOG

E-mail: aog@fltechnics.com

Phone: +370 5 277 0011

AOG
SEARCH FOR PARTS

FL Technics has implemented a project funded by European Regional Development Fund (ERDF)