Career - Aircraft Maintenance and Repair Services - Aviation MRO | FL Technics
Home Site map Contacts RSS
Part of
Aircraft Maintenance and Repair Services -  Aviation MRO | FL Technics > Career > Warehouse Keeper

Warehouse Keeper

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Prekių judėjimo sandėlyje apskaita ir kontrolė;
  • Reikiamų dokumentų pildymas;
  • Prekių priėmimas / išdavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios būtų privalumas;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas;
  • Galimybė dirbti pamainomis (slenkančiu darbo grafiku).

Mes jums siūlome

  • Patirtį tarptautinėje aviacijos kompanijoje;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir gerą atmosferą darbe.

All fields are required
I have read and accepted the rules.
AOG

E-mail: aog@fltechnics.com

Phone: +370 5 277 0011

AOG
SEARCH FOR PARTS

FL Technics has implemented a project funded by European Regional Development Fund (ERDF)