FL Technics | Accountant (Apskaitininkas - Buhalteris (-ė)) - FL Technics

Accountant (Apskaitininkas – Buhalteris (-ė))

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Atsargų apskaita: pirkimai, nurašymai, inventorizacija;
  • Transportavimo sąskaitų apskaita;
  • Importo deklaracijų apskaita;
  • Sąnaudų, susijusių su prekių pirkimu ir importu apskaita;
  • Informacijos, susijusios su vykdomomis funkcijomis, teikimas bendrovės darbuotojams;

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis (arba ekonominis, finansinis) išsilavinimas (gali būti baigti profesiniai kursai finansų srityje);
  • Darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje (pageidautina atsargų apskaitos srityje);
  • Mokėti dirbti su Navision buhalterinės apskaitos programa (didelis privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai. Mokėti dirbti kompiuteriu šiomis programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer (labai geri darbo su MS Excel įgūdžiai);
  • Mokėti pradedančiojo vartotojo lygmens (A1 lygio) anglų ir rusų kalbas;
  • Analitinis mąstymas bei greita orientacija;
  • Atidumas detalėms bei gebėjimas greitai spręsti problemas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Gerą atmosferą ir draugiškus kolegas;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
  • Darbo užmokestį nuo 800 eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Dėl papildomos informacijos, kreiptis: +370 685 11028 Justina

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent