Accountant

Darbo pobūdis

  • Atsargų apskaita: pirkimo dokumentų apskaita, atsargų nurašymas, perkainavimas
  • Ataskaitų rengimas
  • Atsargų likučių kontrolė ir analizė
  • Projektų apskaita
  • Kitos tiesioginio vadovo užduotys

Reikalavimai

  • Buhalterinės apskaitos arba finansinis išsilavinimas
  • 3 metų patirtis buhalterinės apskaitos srityje
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (labai geri darbo su MS Excel įgūdžiai)
  • Analitinis mąstymas bei greita orientacija
  • Atidumas detalėms bei gebėjimas greitai spręsti problemas
  • Noras mokytis ir tobulėti finansų srityje
  • Atsakingumas

Naudingi įgūdžiai

  • Rusų arba anglų kalbų žinios
  • Gebėjimas adaptuotis besikeičiančioje aplinkoje ir dirbti komandoje
  • Darbo patirtis apskaitos programa Navision

Mes jums siūlome

  • Darbą gilias tradicijas turinčioje įmonėje
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent

CALC, ARI and FL Technics join forces
to establish an MRO joint venture in Harbin, China.

Find out more