Aircraft composite components mender (Orlaivių kompozitinių komponentų taisytojas)

Darbo aprašymas

  • Orlaivio konstrukcijos remontas;
  • Darbas su epoksidinėmis ir poliasterinėmis dervomis, stiklo bei anglies pluoštu.

Reikalavimai

  • Anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, orientacija į tikslą;
  • Bent minimali patirtis su kompozitinėmis medžiagomis.

Naudingi įgūdžiai

  • Aviacinis išsilavinimas;
  • Darbo su kompozitais patirtis;
  • Darbo su automobilio kėbulo apdailos detalėmis patirtis.

Mes siūlome

  • Visus reikalingus techninius mokymus;
  • Galimybę dirbti ir siekti karjeros aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent

CALC, ARI and FL Technics join forces
to establish an MRO joint venture in Harbin, China.

Find out more