FL Technics | Buhalteris - apskaitininkas (-ė) - FL Technics

Buhalteris – apskaitininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Pardavimo sąskaitų išrašymas ir apskaita;
  • Su pajamomis susijusių sąnaudų apskaita;
  • Pardavimo sąskaitų ir susijusių dokumentų tikrinimas, pardavimo PVM kontrolė;
  • Kuro apskaita;
  • Transportavimo sąskaitų apskaita;
  • Informacijos, susijusios su vykdomomis funkcijomis, teikimas bendrovės darbuotojams;
  • Kitos tiesioginio vadovo užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis (arba ekonominis, finansinis) išsilavinimas (gali būti baigti profesiniai kursai);
  • Darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje (pageidautina pajamų apskaitos srityje);
  • Patirtis dirbant su Navision buhalterinės apskaitos programa;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai. Mokėti dirbti kompiuteriu šiomis programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer (labai geri darbo su MS Excel įgūdžiai);
  • Mokėti pradedančiojo vartotojo lygmens (A1 lygio) anglų ir rusų kalbas;
  • Analitinis mąstymas bei greita orientacija;
  • Atidumas detalėms bei gebėjimas greitai spręsti problemas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą modernioje įmonėje aviacijos srityje;
  • Apmokymus susijusius su darbo pobūdžiu;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti iš profesionalių kolegų;
  • Karjeros galimybes.

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent