FL Technics | Įrankininkas - FL Technics

Įrankininkas

Darbo pobūdis

Įrankių ir įrankinių priežiūra;

Įrankių sandėliavimas, saugojimas, apskaitos vedimas, išdavimas ir priėmimas;

Antžeminės įrangos priežiūra ir taisymas;

Įrankių išdavimo registravimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Patirtis su įrangos priežiūra, sandėliavimu;

Kompiuterinis raštingumas;

Atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, orientacija į tikslą.

Anglų kalbos žinios.

Privalumai

Ne žemesnis nei specialusis vidurinis išsilavinimas (privalumas mechanikos, aviacijos srityse);

Elektriko kvalifikacija;

Patirtis įrenginių taisyme.

Mes siūlome

Visus reikalingus techninius mokymus;

Galimybę dirbti ir siekti karjeros aviacijos srityje;

Patirtį tarptautinėje kompanijoje.

Hey! I`m Laura.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

– Laura

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent