Jaunesnysis dizaino ir gamybos inžinierius (-ė) | FL Technics

Jaunesnysis dizaino ir gamybos inžinierius (-ė)

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Grafinių maketų paruošimas;
  • Grafinių maketų duomenų bazės vystymas;
  • Spausdinimo maketo paruošimas;
  • Spausdintuvo, ploterio bei laminavimo įrangos valdymas bei priežiūra;
  • Spaudos kokybės tikrinimas;
  • Produkcijos pakavimas ir paruošimas siuntimui.

Reikalavimai:

  • AutoCAD programos supratimas;
  • Mokėjimas naudoti Adobe Ilustrator arba panašią programą;
  • Darbo su vektoriniais failais patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas nuosekliai ir kruopščiai atlikti užduotis;
  • Atsakingumas, noras tobulėti ir mokytis;
  • Išsilavinimas susijęs su projektavimu, dizainu – būtų privalumas (gali būti studentas).

Mes Jums siūlome:

  • Lankstų darbo grafiką (galimybę derinti studijas su darbu);
  • Darbas modernioje įmonėje aviacijos srityje;
  • Apmokymus susijusius su darbo pobūdžiu;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti iš profesionalių kolegų;
  • Karjeros galimybes.

Dėl papildomos informacijos kreiptis: Rūta 8 613 26143

Hey! I`m Rūta.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent