Metrologas (-ė) | FL Technics

Metrologas (-ė)

Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Techninių prietaisų ir įrenginių patikra, kalibravimas, remontas ir pristatymas į metrologines laboratorijas;
  • Bendradarbiavimas  su užsienio metrologijos laboratorijomis, įrangos gamintojais, jos  paruošimas ir išsiuntimas  remontui ir patikrai;
  • Kiti einamieji darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Puiki anglų kalba (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Patirtis darbe su elektroniniais ir mechaniniais įrenginiais;
  • Metrologo pažymėjimas ir tokio darbo patirtis – privalumas.

Mes siūlome

  • Prisijungti prie sėkmingos tarptautinės kompanijos;
  • Darbą ir patirtį aviacijos srityje tarp savo srities profesionalų;
  • LEAN kultūrą;
  • Pietų kompensavimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Darbo grafiką I-V, 7-16val.

Hey! I`m Laura.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent