FL Technics | Painter (Dažytojas) (Kaunas) - FL Technics

Painter (Dažytojas) (Kaunas)

Darbo aprašymas

  • Pagal dažymo technologijų reikalavimus atlikti dažymo darbus:
  • Paruošti dažymui orlaivių paviršius;
  • Savarankiškai atlikti dažymo darbus pagal paruoštus defektuotojų dokumentus.

Reikalavimai

  • Turėti bent minimalią dažymo darbų patirtį;
  • Gebėti paruošti dažymo medžiagas;
  • Išmanyti technologinius dažymo reikalavimus;
  • Gebėti skaityti ir suprasti dokumentaciją anglų kalba.

Mes siūlome

  • Visus reikalingus techninius mokymus;
  • Galimybę dirbti ir siekti karjeros aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą darbo užmokestį nuo 800 Eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Hey! I`m Viktorija.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent

Vote for us!

We are competing in Aviation Industry Awards 2019 with Next generation mechanics training using VR. Help us win by voting for FL Technics as shown above.

VOTE