Planavimo koordinatorė (-ius)

Darbo pobūdis:

  • Paruošti standartinių dokumentų paketą prieš darbą;
  • Sutvarkyti dokumentų paketą po atlikto darbo;
  • Reikalingų formų išrašymas;
  • Dalių bei medžiagų užsakymas/grąžinimas;
  • Tabelių pildymas;
  • Kiti administraciniai darbai, pavesti inžinierių.

Reikalavimai :

  • Puikios anglų kalbos žinios (skaitymas, rašymas);
  • Labai geri darbo įgūdžiai Microsoft Office paketu, ypač Excel;
  • Atidumas detalėms, tikslumas, atsakomybė;

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Gerą darbo atmosferą bei draugišką kolektyvą.

Hey! I`m Laura.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

– Laura

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent