Transporto vadybininkas

Darbo pobūdis:

  • Tarptautinių ir vietinių pervežimų (oru ir sausuma) organizavimas ir kontrolė;
  • Krovinių dokumentų kontrolė;
  • Savalaikis siuntų išsiuntimo ir priėmimo užtikrinimas;
  • Komunikavimas su Lietuvos ir užsienio partneriais bei klientais;
  • Logistinių sprendimų, atitinkančių įmonės poreikius, paieška.

Reikalavimai:

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (logistikos, technikos, administravimo ar vadybos srityje);
  • Darbo patirtis logistikos srityje;
  • Muitinės procedūrų išmanymas;
  • Organizuotumas, veiklumas, loginis mąstymas;
  • Sugebėjimas greitai reaguoti į permainas.

Privalumai:

  • Patirtis gabenant pavojingas siuntas;
  • Gamybos proceso žinios;
  • Aviacijos srities išmanymas;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome:

  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
  • Visas socialines garantijas.

Hey! I`m Viktorija.
At FL Technics we are always looking for top talent. Send me your CV or contact me via LinkedIn.

– Viktorija

Send us your CV and a short description anyway! We love new talent.

CV Upload
Drag and drop your CV here or browse your computer.
CV successfully attached.
CV Upload failed, please try again.
Your message have been succesfully sent